kotel660x150

Servis plynových spotřebičů pro Louny a okolí

Opravujeme a montujeme tyto  plynové spotřebiče :

kotle, ohřívače vody, podokenní topidla, plynové bojlery, kuchyňské sporáky, vařiče a topidla Meva. Provádíme také roční servisní prohlídky – revize  těchto uvedených spotřebičů. Nepřehlédněte naši AKCI k ročním servisním prohlídkám!

Výrobci, pro které provádíme záruční servis :

Junkers, Mora, Gorenje, Dakon, Protherm, Quantum, Destila, Viadrus. Fais

Výrobky na kterých provádíme opravy :

Junkers, Mora, Gorenje, Dakon, Protherm, Quantum, Destila, Viadrus, Fais, Nordgas, Gamat, Karma, KP, Janka, MoraTop, aj.

Naši mechanici 

Naši servisní mechanici jsou odborně proškoleni a vybaveni potřebnými náhradními díly a měřícími přístroji. Opravu realizujeme u Vás doma a v drtivé většině případů je závada na místě ihned odtraněna. Samozřejmostí je záruka na vykonanou práci.

Jak objednat servis ?

Opravy lze objednat osobně v naší prodejně nebo telefonicky či e-mailem. Můžete také využít online kalendář oprav a sami si termín zvolit.

 

Informace k objednávce

Pokud objednáváte opravu, předem si zjistěte přesnou značku a typ spotřebiče a pokuste se přesně popsat závadu. Dnešní kotle většinou poskytují informaci o závadě zobrazenou přímo na displeji kotle nebo alespoň blikáním nějaké kontrolky. Pokuste se tedy tuto informaci zjistit a nahlaste ji spolu s objednáním opravy. Usnadníte tak identifikaci závady a celkový čas opravy se tak zkrátí na minimum..

Pokud nemáte na domě viditelné číslo popisné nebo vám nefunguje zvonek, je potřeba toto předem hlásit a dohodnout způsob, jakým vás  můžeme kontaktovat. Telefonní číslo hlaste takové, na kterém budete v danou hodinu k zastižení. Někdy voláme, pokud nemůžeme z nějakého důvodu přijet včas, abychom vás nenechali zbytečně čekat.

Pokud si nejste jisti, zda budete mít doma dostatečnou hotovost na uhrazení opravy, je možné si na prodejně vyžádat k nahlédnutí ceníky prací nebo si nechat opravu předběžně ocenit. Upozorňujeme však, že tato cena je pouze orientační, od konečné ceny se může lišit.

Povinné revize kotlů na tuhá paliva

Získali jsme oprávnění na provádění revizí kotlů na tuhá paliva značky Dakon. Při návštěvě provádíme nejen revizi, ale poradíme, jak správně topit pevnými palivy, jak správně skladovat palivo i jak správně kotel nastavit, aby jeho účinnost byla co možná nejvyšší.


Naše servisní vozy