Servis plynových spotřebičů pro Louny a okolí

Servisní linka : 602 420 424 , 415 655 086

Opravujeme a montujeme tyto  plynové spotřebiče :

kotle, ohřívače vody, podokenní topidla, plynové bojlery, kuchyňské sporáky, vařiče a topidla Meva. Provádíme také roční servisní prohlídky – revize  těchto uvedených spotřebičů. Nepřehlédněte naši AKCI k ročním servisním prohlídkám!

Výrobci, pro které provádíme záruční servis :

Junkers, Mora, Gorenje, Dakon, Protherm, Quantum, Destila, Viadrus. Fais

Výrobky na kterých provádíme opravy :

Junkers, Mora, Gorenje, Dakon, Protherm, Quantum, Destila, Viadrus, Fais, Nordgas, Gamat, Karma, KP, Janka, MoraTop, aj.

Naši mechanici 

Naši servisní mechanici jsou odborně proškoleni a vybaveni potřebnými náhradními díly a měřícími přístroji. Opravu realizujeme u Vás doma a v drtivé většině případů je závada na místě ihned odtraněna. Samozřejmostí je záruka na vykonanou práci.

Jak objednat servis ?

Opravy lze objednat osobně v naší prodejně nebo telefonicky či e-mailem. Můžete také využít online kalendář oprav a sami si termín zvolit.

 

Informace k objednávce

Pokud objednáváte opravu, předem si zjistěte přesnou značku a typ spotřebiče a pokuste se přesně popsat závadu. Dnešní kotle většinou poskytují informaci o závadě zobrazenou přímo na displeji kotle nebo alespoň blikáním nějaké kontrolky. Pokuste se tedy tuto informaci zjistit a nahlaste ji spolu s objednáním opravy. Usnadníte tak identifikaci závady a celkový čas opravy se tak zkrátí na minimum..

Pokud nemáte na domě viditelné číslo popisné nebo vám nefunguje zvonek, je potřeba toto předem hlásit a dohodnout způsob, jakým vás  můžeme kontaktovat. Telefonní číslo hlaste takové, na kterém budete v danou hodinu k zastižení. Někdy voláme, pokud nemůžeme z nějakého důvodu přijet včas, abychom vás nenechali zbytečně čekat.

Pokud si nejste jisti, zda budete mít doma dostatečnou hotovost na uhrazení opravy, je možné si na prodejně vyžádat k nahlédnutí ceníky prací nebo si nechat opravu předběžně ocenit. Upozorňujeme však, že tato cena je pouze orientační, od konečné ceny se může lišit.

 


Naše servisní vozy